Ноутбук Microsoft Surface Laptop Copilot+ 15" IPS 16GB 1TB 7th Edition Graphite

- Немає в наявності
- Код: MCS260i1
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Snapdragon X Elite (X1E-78-100), сенсорний 15" IPS глянцевий 2496 × 1664 120 Гц, RAM 16GB LPDDR5, Qualcomm Qualcomm Adreno GPU, SSD 1000GB, копілот, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, Bluetooth, 6-осередкова батарея, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Snapdragon X Elite (X1E-78-100) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth v5.3 |
| Thunderbolt / USB 4 | 2 × |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) | 1 × |
| Аудіо | Вхід для навушників |
| Веб-камера | 2 Mpx |
| Версія Wi-Fi | WiFi 7</p |
| Вага | 1.66 kg |
| Дані | Thunderbolt 4 |
| Ємність батареї | 66 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Кількість TOPS (NPU) | 45 |
| Кількість комірок | 6 шт. |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук) |
| Кеш процесора | 42 MB |
| Матеріал конструкції | Металевий (моноблок) |
| Модель відеокарт | Qualcomm Adreno GPU |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Назва NPU | Qualcomm Hexagon |
| Обладнання | Підсвічувана клавіатура, кнопка Copilot, Операційна система, Сенсорний дисплей |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти графічного виведення | USB-C |
| Розмір дисплея | 15" |
| Роздільна здатність дисплея | 2496 × 1664 px |
| Роз'єм для заряджання | MS Surface 6-pin |
| Серія відеокарт | Qualcomm |
| Співвідношення сторін | 3:2 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Тип процесора | Qualcomm |
| Частота оновлення дисплея | 120 Hz |
| Частота процесора | 3.4 GHz (3,400 MHz) |
- Ціна: 9 999 ₴







