Ноутбук VICTUS by HP 15-fb3900nc Performance Blue

- Немає в наявності
- Код: HPCN509k65
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - AMD Ryzen 5 240, 15.6" IPS антибліковий 1920 × 1080 144 Гц, RAM 24GB DDR5-SDRAM, NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB, SSD 1000GB, цифрова клавіатура, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-осередкова батарея, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 240 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 720 p |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість TOPS (NPU) | 16 |
| Кількість TOPS (ЦП) | 16 |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Комплектація | Підсвітка клавіатури, Цифрова клавіатура, Операційна система, TPM 2.0 |
| Кеш процесора | 16 MB |
| Модель відеокарт | RTX 5050 |
| Назва NPU | AMD Ryzen AI |
| Загальна кількість TOPS | 31 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 24 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, багатопотоковість, Підтримка віртуалізації |
| Пам'ять відеокарти | 8 GB |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 (7-е покоління) |
| Розмір дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5-SDRAM |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 62.5% sRGB |
| Частота буста ядра | 5 GHz (5,000 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 144 Hz |
| Частота пам'яті | 5,600 MHz (5.6 GHz) |
| Частота процесора | 4.3 GHz (4,300 MHz) |
| Яскравість | 300 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴







