Ноутбук Lenovo V15 G5 IRL Business Black

- Немає в наявності
- Код: NT220f6e10a
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Intel Core 5 210H, 15.6" TN антибліковий 1920 × 1080, RAM 16GB DDR5, Intel Graphics, SSD 512GB, цифрова клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, без операційної системи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H |
| Тип процесора | Intel Core 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 720 px |
| Ємність батареї | 47 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кеш процесора | 12 MB |
| Максимальна ємність батареї | 11.2 год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарт | Графіка |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Обладнання | Цифрова клавіатура, TPM 2.0 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 512 GB (0.51 TB) GB |
| Об'єм накопичувача (всього) | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB MB |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Без підсвітки |
| Покоління процесора Intel | Raptor Lake (Gen 13) |
| Розмір дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 px |
| Роз'єм для заряджання | Адаптер Lenovo |
| Серія відеокарт | Intel |
| Слоти всього M.2 | 1 × |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | TN |
| Колірне покриття та сертифікація | 45% NTSC |
| Частота буста ядра | 4.8 GHz (4,800 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 60 Hz |
| Частота пам'яті | 5,200 MHz (5.2 GHz) |
| Частота процесора | 1.6 GHz (1,600 MHz) |
| Яскравість | 250 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









