Ноутбук MSI Thin 15 B12UCX-1471XCZ

- Немає в наявності
- Код: NB958a0j3b
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - Intel Core i5 12450H Alder Lake, 15.6" IPS матовий 1920 × 1080 144 Гц, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB, SSD 512GB, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 3-циліндровий акумулятор, без операційної системи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5 12450H Alder Lake |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 720 px |
| Ємність батареї | 52.4 Wh |
| Заряджання через USB-C | Немає заряджання через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кількість комірок | 3 шт. |
| Кеш процесора | 12 MB |
| Модель відеокарт | RTX 2050 |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 512 GB (0.51 TB) GB |
| Об'єм накопичувача (всього) | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB MB |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, HyperThreading, Підтримка віртуалізації |
| Пам'ять відеокарти | 4 GB |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора Intel | Alder Lake (12-е покоління) |
| Розмір дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Слоти лише 2.5" | 1 × |
| Слоти всього M.2 | 1 × |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарти | Ігрова |
| Тип дисплея | Матовий |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 45% NTSC |
| Частота буста | 1,170 MHz |
| Частота буста ядра | 4.4 GHz (4,400 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 144 Hz |
| Частота пам'яті | 3,200 MHz (3.2 GHz) |
| Частота процесора | 2 GHz (2,000 MHz) |
- Ціна: 9 999 ₴








