Ноутбук Lenovo Yoga 7 2-в-1 16AKP10 Seashell з активним стилусом

- Немає в наявності
- Код: NT331s11
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - AMD Ryzen Al 7 350, сенсорний 16" OLED глянцевий 2880 x 1800 120 Гц, RAM 32GB LPDDR5x, AMD Radeon Radeon Graphics 860M, SSD 1000GB, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, без операційної системи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen Al 7 350 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 5 Mpx |
| Усього слотів M.2 | 1 × |
| Ємність батареї | 70 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 |
| Кількість TOPS (NPU) | 50 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кеш процесора | 16 MB |
| Модель відеокарт | Radeon Graphics 860M |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Назва NPU | AMD Ryzen AI |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, читання карт пам'яті, Підтримка стилуса, Сенсорний екран, Windows Hello |
| Загальна кількість TOPS | 66 |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 (8-е покоління) |
| Розмір дисплея | 16" |
| Роздільна здатність дисплея | 2880 x 1800 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | AMD Radeon |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | OLED |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 7 |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3 |
| Частота буста ядра | 5 GHz (5,000 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 120 Hz |
| Частота пам'яті | 7,500 MHz (7.5 GHz) |
| Частота процесора | 2 GHz (2,000 MHz) |
| Яскравість | 500 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









