Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 14ARP10 Luna Grey all-metal

- Немає в наявності
- Код: NT389i53
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - AMD Ryzen 5 7533HS, 14" OLED глянцевий 1920 × 1200, RAM 32GB DDR5, AMD Radeon Radeon Graphics 660M, SSD 1000GB, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7533HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 px |
| Ємність батареї | 56.6 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Комплектація | Підсвітка клавіатури, Операційна система, Windows Hello |
| Кеш процесора | 6 MB |
| Максимальна ємність батареї | 18.2 год |
| Модель відеокарт | Radeon Graphics 660M |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ (6-е покоління) |
| Розмір дисплея | 14" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1200 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | AMD Radeon |
| Слоти всього M.2 | 2 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | OLED |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3, DisplayHDR |
| Частота буста ядра | 4.45 GHz (4,450 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 60 Hz |
| Частота пам'яті | 4,800 MHz (4.8 GHz) |
| Частота процесора | 3.3 GHz (3,300 MHz) |
| Яскравість | 400 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









