Ноутбук Acer Chromebook Plus 514 Steel Gray CB514-6HT-32YA

- Немає в наявності
- Код: NC026f0k8
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Chromebook - Intel Core 3 N355, 14" IPS антибліковий 1920 × 1200, RAM 8GB LPDDR5x, Intel Graphics, SSD 256GB, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, 3-елементна батарея, Google Chrome OS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Chrome OS |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core 3 N355 |
| Тип процесора | Intel Core 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB-C | 2 × |
| Аудіо | Вхід для навушників, Вхід для мікрофона |
| Вебкамера | 1,080 px |
| Усього слотів M.2 | 1 × |
| Дані | USB-C |
| Ємність батареї | 53 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість комірок | 3 шт. |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук) |
| Кеш процесора | 6 MB |
| Максимальна ємність батареї | 12 год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарт | Графіка |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Операційна система |
| Об'єм SSD | 256 GB (0.26 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 256 GB |
| Операційна система | Google Chrome OS |
| Особливості ЦП | Підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Порти графічного виведення | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| Розмір дисплея | 14" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1200 px |
| Серія відеокарт | Intel |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | IPS |
| Частота процесора | 3.9 GHz (3,900 MHz) |
| Яскравість | 300 Нит cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









