Ноутбук Acer Chromebook Plus 516 Steel Gray CB516-1HT-31UE

- Немає в наявності
- Код: NC026f0m1
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Chromebook - Intel Core 3 100U, сенсорний 16" IPS антибліковий 1920 × 1200, RAM 8GB LPDDR5, Intel Graphics, SSD 256GB, цифрова клавіатура, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 3-елементний акумулятор, Google Chrome OS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Chrome OS |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U |
| Тип процесора | Intel Core 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 px |
| Усього слотів M.2 | 1 × |
| Дані | USB-C |
| Ємність батареї | 53 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість комірок | 3 шт. |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук) |
| Кеш процесора | 10 MB |
| Максимальна ємність батареї | 11.5 год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарт | Графіка |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Цифрова клавіатура, Операційна система, Сенсорний екран |
| Об'єм SSD | 256 GB (0.26 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 256 GB |
| Операційна система | Google Chrome OS |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора Intel | Raptor Lake (Gen 13) |
| Порти графічного виведення | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| Розмір дисплея | 16" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1200 px |
| Серія відеокарт | Intel |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Частота буста ядра | 4.7 GHz (4,700 MHz) |
| Частота процесора | 3.3 GHz (3,300 MHz) |
| Яскравість | 300 Нит cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









