Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IJL7 Cloud Grey

- Немає в наявності
- Код: NTGE3e24
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Intel Celeron N4500 Jasper Lake, 15.6" TN антибліковий 1920 × 1080, RAM 8GB DDR4, Intel Intel UHD Graphics, SSD 512GB, вебкамера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 Jasper Lake |
| Тип процесора | Celeron |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо | Комбінований аудіороз'єм |
| Вебкамера | 720 пікселів |
| Усього слотів M.2 | 1 × |
| Дані | USB-C |
| Ємність батареї | 42 Втч |
| Заряджання через USB-C | Немає заряджання через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук) |
| Максимальна ємність батареї | 11 год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарт | Intel UHD Graphics |
| Потужність заряджання | 45 Вт |
| Обладнання | Читач карт пам'яті, Операційна система |
| Об'єм SSD | 512 ГБ (0.51 ТБ) GB |
| Об'єм накопичувача (всього) | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ MB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Підсвітка | Без підсвітки |
| Порти графічного виведення | HDMI |
| Розмір дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 пікселів |
| Роз'єм для заряджання | Адаптер живлення Lenovo |
| Серія відеокарт | Intel |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип панелі | TN |
| Колірне покриття та сертифікація | 45% NTSC |
| Частота оновлення дисплея | 60 Гц |
| Частота пам'яті | 2,933 МГц (2.93 ГГц) |
| Частота процесора | 1.1 ГГц (1,100 МГц) |
| Яскравість | 220 Нит cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴








