Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-NJ1927W Mixed Black

- Немає в наявності
- Код: NAB519d7
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - AMD Ryzen 3 7320U, 15.6" TN антибліковий 1920 × 1080, RAM 8GB LPDDR5, AMD Radeon Graphics, SSD 512GB, цифрова клавіатура, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 3-осередкова батарея, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 720 px |
| Ємність батареї | 42 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість комірок | 3 шт. |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук) |
| Кеш процесора | 6 MB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарт | Графіка |
| Потужність заряджання | 45 W |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Цифрова клавіатура, Операційна система, TPM 2.0 |
| Об'єм SSD | 512 GB (0.51 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 512 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Підсвітка | Монохромна |
| Розмір дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | AMD Radeon |
| Слоти лише 2.5" | 0 × |
| Слоти всього M.2 | 1 × |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Тип панелі | TN |
| Колірна гама та сертифікація | 45% NTSC |
| Частота буста ядра | 4.1 GHz (4,100 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 60 Hz |
| Частота пам'яті | 3,200 MHz (3.2 GHz) |
| Частота процесора | 2.4 GHz (2,400 MHz) |
| Яскравість | 250 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴






