Ноутбук Lenovo IdeaPad Duet 5 12IRU8 Storm Grey з активним стилусом

- Немає в наявності
- Код: NT422i3d
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Планшетний ПК - Intel Core i7 1355U Raptor Lake, сенсорний 12.4" IPS глянцевий 2560 × 1600, RAM 16GB LPDDR4X, Intel Iris Xe Graphics, SSD 512GB, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB-C, Windows 11 Pro
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7 1355U Raptor Lake |
| Тип процесора | Core i7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 5 Mpx |
| Ємність батареї | 50 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 0 × |
| Комплектація | Підсвітка клавіатури, Операційна система, Підтримка стилуса, Сенсорний екран, Windows Hello |
| Кеш процесора | 12 MB |
| Максимальна ємність батареї | 14 год |
| Модель відеокарт | Intel Iris Xe Graphics |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Загальна кількість слотів | 0× |
| Об'єм SSD | 512 GB (0.51 TB) GB |
| Об'єм накопичувача (всього) | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB MB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора Intel | Raptor Lake (Gen 13) |
| Розмір дисплея | 12.4" |
| Роздільна здатність дисплея | 2560 × 1600 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | Intel |
| Слоти всього M.2 | 1 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 95% DCI-P3 |
| Частота буста ядра | 5 GHz (5,000 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 60 Hz |
| Частота пам'яті | 4,266 MHz (4.27 GHz) |
| Частота процесора | 1.2 GHz (1,200 MHz) |
| Яскравість | 500 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









