Ноутбук Lenovo Chrome 14M9610 Seashell металевий

- Немає в наявності
- Код: NT389fc1
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Chromebook - Mediatek Kompanio Ultra 910, 14" OLED глянцевий 1920 × 1200, RAM 12GB LPDDR5x, ARM Immortalis-G925 MC, SSD 128GB, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, Google Chrome OS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Chrome OS |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Mediatek Kompanio Ultra 910 |
| Тип процесора | MediaTek |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB-C | 2 × |
| Аудіо | Комбінований аудіороз'єм |
| Вебкамера | 5 Mpx |
| Ємність батареї | 60 Wh |
| Заряджання USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 0 × |
| Кількість встановлених слотів | 0 × |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук) |
| Максимальна ємність батареї | 17 год |
| Матеріал конструкції | Метал + пластик |
| Модель відеокарт | Immortalis-G925 MC |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Операційна система |
| Загальна кількість слотів | 0× |
| Об'єм SSD | 128 GB (0.13 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 12 GB MB |
| Обсяг пам'яті (всього) | 128 GB |
| Операційна система | Google Chrome OS |
| Підсвітка | Монохромна |
| Порти графічного виведення | USB-C |
| Розмір дисплея | 14" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1200 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | ARM |
| Слоти всього M.2 | 0 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип накопичувача | UFS |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | OLED |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3 |
| Частота буста ядра | 3.63 GHz (3,630 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 60 Hz |
| Частота пам'яті | 8,533 MHz (8.53 GHz) |
| Яскравість | 400 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









