Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15Q8x10 Luna Grey металевий

- Немає в наявності
- Код: NT389g148
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Snapdragon X (X1-26-100), 15.3" IPS антибліковий 1920 × 1200, RAM 16GB LPDDR5x, Qualcomm Qualcomm Adreno GPU, SSD 512GB, цифрова клавіатура, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, сканер відбитків пальців, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Snapdragon X (X1-26-100) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 5 Mpx |
| Ємність батареї | 60 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 |
| Кількість TOPS (NPU) | 45 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 0 × |
| Кеш процесора | 30 MB |
| Модель відеокарт | Qualcomm Adreno GPU |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Назва NPU | Qualcomm Hexagon |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Сканер відбитків пальців, Читач карт пам'яті, Цифрова клавіатура, Операційна система |
| Загальна кількість TOPS | 45 |
| Загальна кількість слотів | 0× |
| Загальна кількість слотів M.2 | 2 × |
| Об'єм SSD | 512 GB (0.51 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB MB |
| Обсяг пам'яті (всього) | 512 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Розмір дисплея | 15.3" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1200 px |
| Роз'єм для заряджання | Адаптер Lenovo |
| Серія відеокарт | Qualcomm |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | IPS |
| Тип процесора | Qualcomm |
| Колірне покриття та сертифікація | 45% NTSC |
| Частота буста ядра | 3 GHz (3,000 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 60 Hz |
| Частота пам'яті | 8,448 MHz (8.45 GHz) |
| Яскравість | 300 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴








