Ноутбук ASUS Zenbook Duo UX8406CA-OLED088W Basalt Gray металевий

- Немає в наявності
- Код: NA626e66c4
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Планшетний ПК - Intel Core Ultra 7 255H, сенсорний 14" OLED глянцевий 2880 × 1800 120 Гц, RAM 32GB LPDDR5x, Intel Intel Arc 140T, SSD 1000GB, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, WiFi, Bluetooth, 4-осередкова батарея, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 px |
| Ємність батареї | 75 Втч |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість TOPS (NPU) | 13 |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість комірок | 4 шт. |
| Комплектація | Операційна система, Сенсорний екран, TPM 2.0, Windows Hello |
| Конвертованість | Рефлексивний |
| Кеш процесора | 24 МБ |
| Матеріал корпусу | Метал + магній |
| Модель відеокарт | Intel Arc 140T |
| Потужність заряджання | 65 Вт |
| Назва NPU | Intel AI Boost |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB MB |
| Обсяг пам'яті (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Розмір дисплея | 14" |
| Роздільна здатність дисплея | 2880 × 1800 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | Intel |
| Слоти лише 2.5" | 0 × |
| Слоти всього M.2 | 1 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | OLED |
| Колірне охоплення та сертифікація | 100% DCI-P3, DisplayHDR |
| Частота буста ядра | 5.1 ГГц (5,100 МГц) |
| Частота оновлення дисплея | 120 Гц |
| Яскравість | 400 Нит cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









