Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 13ARP10 Cloud Grey all-metal

- Немає в наявності
- Код: NT389n5
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - AMD Ryzen 7 7735HS, 13.3" IPS антибліковий 1920 × 1200, RAM 16GB LPDDR5x, AMD Radeon Radeon Graphics 680M, SSD 1000GB, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, без операційної системи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 px |
| Усього слотів M.2 | 1 × |
| Ємність батареї | 54.7 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук) |
| Кеш процесора | 16 MB |
| Максимальна ємність батареї | 19.9 год |
| Матеріал корпусу | Металевий (моноблок) |
| Модель відеокарт | Radeon Graphics 680M |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Windows Hello |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ (6-е покоління) |
| Розмір дисплея | 13.3" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1200 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | AMD Radeon |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% sRGB |
| Частота буста ядра | 4.7 GHz (4,700 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 60 Hz |
| Частота пам'яті | 6,400 MHz (6.4 GHz) |
| Частота процесора | 3.2 GHz (3,200 MHz) |
| Яскравість | 400 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









