Ноутбук Microsoft Surface Pro Copilot+ 13" OLED Snapdragon X Elite 16GB 512GB SSD 11th Edition Graphite

- Немає в наявності
- Код: MCS131n
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Планшетний ПК - Snapdragon X Elite (X1E-80-100), сенсорний 13" OLED глянцевий 2880 × 1920 120 Гц, RAM 16GB LPDDR5x, Qualcomm Adreno GPU, SSD 512GB, веб-камера, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-осередна батарея, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Snapdragon X Elite (X1E-80-100) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,440 p |
| Дані | Thunderbolt 4, USB-C</p |
| Ємність батареї | 53 Втч |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість комірок | 4 шт. |
| Конвертованість | Знімний |
| Максимальна ємність батареї | 14 год |
| Матеріал конструкції | Металевий (моноблок) |
| Модель відеокарт | Qualcomm Adreno GPU |
| Потужність заряджання | 65 Вт |
| Назва NPU | Qualcomm Hexagon |
| Обладнання | Без стилуса, Операційна система, Сенсорний дисплей, TPM 2.0, Windows Hello, Без клавіатури |
| Загальна кількість TOPS | 45 |
| Загальна кількість слотів | 0× |
| Об'єм SSD | 512 ГБ (0.51 ТБ) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ MB |
| Об'єм сховища (всього) | 512 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Без підсвітки |
| Розмір дисплея | 13" |
| Роздільна здатність дисплея | 2880 × 1920 пікселів |
| Роз'єм для заряджання | MS Surface 6-pin |
| Серія відеокарт | Qualcomm |
| Співвідношення сторін | 3:2 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | OLED |
| Тип процесора | Qualcomm |
| Частота оновлення дисплея | 120 Гц |
| Частота процесора | 3.4 ГГц (3,400 МГц) |
| Яскравість | 600 Нит cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴







