Ноутбук Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC 13.8" IPS Snapdragon® X Elite 16GB 512GB 7th Edition Graphite

- В наявності
- Код: MCS260e
84 721 ₴
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Snapdragon X Elite (X1E-78-100), сенсорний 13.8" IPS глянцевий 2304 × 1536, RAM 16GB LPDDR5, Qualcomm Qualcomm Adreno GPU, SSD 512GB, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 6-осередкова батарея 4755 мАг, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Snapdragon X Elite (X1E-78-100) |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB-C | 2 × |
| Аудіо | Вхід для навушників |
| Вебкамера | 2 Mpx |
| Вага | 1.22 kg |
| Усього слотів M.2 | 1 × |
| Дані | Thunderbolt 4 |
| Ємність батареї | 4,755 mAh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість TOPS (NPU) | 45 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість комірок | 6 шт. |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук) |
| Кеш процесора | 42 MB |
| Максимальна ємність батареї | 18 год |
| Матеріал конструкції | Металевий (моноблок) |
| Модель відеокарт | Qualcomm Adreno GPU |
| Назва NPU | Qualcomm Hexagon |
| Обладнання | Операційна система, Сенсорний дисплей |
| Загальна кількість слотів | 0× |
| Об'єм SSD | 512 GB (0.51 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 512 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти графічного виведення | USB-C |
| Розмір дисплея | 13.8" |
| Роздільна здатність дисплея | 2304 × 1536 px |
| Роз'єм для заряджання | MS Surface 6-pin |
| Серія відеокарт | Qualcomm |
| Співвідношення сторін | 3:2 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Тип процесора | Qualcomm |
| Тип сховища | SSD |
| Частота процесора | 3.4 GHz (3,400 MHz) |
- Ціна: 84 721 ₴







