Ноутбук HP OmniBook X Flip AI 14-fm0433nc Meteor Silver

- Немає в наявності
- Код: HPCN2069a15
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Планшетний ПК - Intel Core Ultra 7 256V, сенсорний 14" UWVA антибліковий 2880 × 1800 120 Гц, RAM 16GB LPDDR5x, Intel Intel Arc Graphics 140V, SSD 1000GB, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, 3-елементний акумулятор, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 256V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 5 Mpx |
| Ємність батареї | 59 Wh |
| Заряджання USB-C | Немає заряджання через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість TOPS (NPU) | 47 |
| Кількість комірок | 3 шт. |
| Конвертованість | Рефлексивна |
| Кеш процесора | 12 MB |
| Матеріал конструкції | Металевий (моноблок) |
| Модель відеокарт | Intel Arc Graphics 140V |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Назва NPU | Intel AI Boost |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Немає стилуса, Операційна система, Сенсорний екран, TPM 2.0 |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, HyperThreading, Підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора Intel | Lunar Lake |
| Розмір дисплея | 14" |
| Роздільна здатність дисплея | 2880 × 1800 px |
| Серія відеокарт | Intel |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | UWVA |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3 |
| Частота буста ядра | 4.8 GHz (4,800 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 120 Hz |
| Частота пам'яті | 8,533 MHz (8.53 GHz) |
| Частота процесора | 2.2 GHz (2,200 MHz) |
| Яскравість | 500 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴





