Ноутбук HP OmniBook 5 AI 16-ag1900nc Glacier Silver

- Немає в наявності
- Код: HPCN2069d6
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - AMD Ryzen AI 5 340, 16" IPS антибліковий 1920 × 1200, RAM 16GB LPDDR5x, AMD Radeon Radeon Graphics 840M, SSD 1000GB, цифрова клавіатура, копілот, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, Bluetooth, 3-осередкова батарея, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 p |
| Ємність батареї | 59 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість TOPS (NPU) | 50 |
| Кількість комірок | 3 шт. |
| Кеш процесора | 16 MB |
| Матеріал конструкції | Метал + пластик |
| Модель відеокарт | Radeon Graphics 840M |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Назва NPU | AMD Ryzen AI |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Кнопка Copilot, Цифрова клавіатура, операційна система, TPM 2.0 |
| Загальна кількість TOPS | 59 |
| Загальна кількість слотів | 0× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, багатопотоковість, Підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 (8-е покоління) |
| Розмір дисплея | 16" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1200 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | AMD Radeon |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | IPS |
| Тип зберігання | SSD |
| Колірне покриття та сертифікація | 62.5% sRGB |
| Частота буста ядра | 4.8 GHz (4,800 MHz) |
| Частота пам'яті | 7,500 MHz (7.5 GHz) |
| Частота процесора | 2 GHz (2,000 MHz) |
| Яскравість | 300 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴





