Ноутбук GIGABYTE AORUS MASTER 16 BYH

- Немає в наявності
- Код: NGB076a4
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - Intel Core Ultra 9 275HX, 16" OLED антибліковий 2560 × 1600 240 Гц, RAM 32GB GDDR5, NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB, SSD 1000GB, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 2, WiFi, Bluetooth, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 px |
| Вага | 2.5 kg |
| Ємність батареї | 99 Wh |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість TOPS (NPU) | 13 |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук) |
| Кеш процесора | 40 MB |
| Максимальна графічна потужність (TGP) | 175 W |
| Матеріал конструкції | Метал + магній |
| Модель відеокарт | RTX 5080 |
| Потужність заряджання | 330 W |
| Назва NPU | Intel AI Boost |
| Обладнання | Підсвічування клавіатури, MUX Switch, Nvidia G-SYNC |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Пам'ять відеокарти | 16 GB |
| Підсвітка | Динамічна, RGB |
| Розмір дисплея | 16" |
| Роздільна здатність дисплея | 2560 × 1600 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Тип панелі | OLED |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3 |
| Частота буста ядра | 5.4 GHz (5,400 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 240 Hz |
| Частота пам'яті | 5,600 MHz (5.6 GHz) |
| Частота процесора | 2.1 GHz (2,100 MHz) |
| Яскравість | 500 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴






