Ноутбук ASUS ExpertBook B5 B5605CVA-MB0041X Gentle Grey

- Немає в наявності
- Код: NAB007r27
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Intel Core i5 13420H Raptor Lake, 16" IPS антибліковий 1920 × 1200, RAM 16GB DDR5, Intel Intel Iris Xe Graphics, SSD 512GB, цифрова клавіатура, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 2, сканер відбитків пальців, 3-осередкова батарея, Windows 11 Pro
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5 13420H Raptor Lake |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.77 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 пікселів |
| Ємність батареї | 63 Втч |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість комірок | 3 шт. |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук) |
| Кеш процесора | 12 МБ |
| Матеріал конструкції | Металевий (моноблок) |
| Модель відеокарт | Intel Iris Xe Graphics |
| Потужність заряджання | 65 Вт |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Сканер відбитків пальців, Читач карт пам'яті, Цифрова клавіатура, Операційна система, Windows Hello |
| Об'єм SSD | 512 ГБ (0.51 ТБ) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ MB |
| Об'єм сховища (всього) | 512 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, HyperThreading, Підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора Intel | Raptor Lake (Gen 13) |
| Розмір дисплея | 16" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1200 пікселів |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | Intel |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 45% NTSC |
| Частота буста ядра | 4.6 ГГц (4,600 МГц) |
| Частота оновлення дисплея | 60 Гц |
| Частота процесора | 2.1 ГГц (2,100 МГц) |
| Яскравість | 300 Нит cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴







