Ноутбук OMEN 17-db1433nc Shadow Black

- Немає в наявності
- Код: HPCN5040f23
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - AMD Ryzen Al 7 350, 17.3" IPS антибліковий 2560 × 1440 240 Гц, ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ 32GB DDR5-SDRAM, NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB, SSD 1000GB, цифрова клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, Bluetooth, 6-осередкова батарея, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen Al 7 350 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 720 px |
| Заряджання USB-C | Немає заряджання через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість TOPS (NPU) | 50 |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кеш процесора | 16 MB |
| Максимальна графічна потужність (TGP) | 115 W |
| Модель відеокарт | RTX 5060 |
| Назва NPU | AMD Ryzen AI |
| Обладнання | Цифрова клавіатура, операційна система |
| Загальна кількість TOPS | 66 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB MB |
| Обсяг пам'яті (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Пам'ять відеокарти | 8 GB |
| Підсвітка | Програмовна, RGB |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 (8-е покоління) |
| Розмір дисплея | 17.3" |
| Роздільна здатність дисплея | 2560 × 1440 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Система | Microsoft Copilot |
| Слоти всього M.2 | 2 × |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5-SDRAM |
| Тип панелі | IPS |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 7 |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% sRGB |
| Частота буста | 2,497 MHz |
| Частота буста ядра | 5 GHz (5,000 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 240 Hz |
| Частота пам'яті | 5,600 MHz (5.6 GHz) |
| Частота процесора | 2 GHz (2,000 MHz) |
| Яскравість | 300 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴





