Ноутбук MSI Venture 16 AI A2HMG-036CZ Metallic

- Немає в наявності
- Код: NB150v0b1
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Intel Core Ultra 7 255H, 16" OLED глянцевий 2048 × 1280 120 Гц, RAM 32GB DDR5, Intel Intel Arc 140T, SSD 1000GB, вебкамера, USB 3.2 Gen 2, USB-C, 4-осередкова батарея, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 720 px |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість TOPS (CPU) | 8 |
| Кількість TOPS (GPU) | 74 |
| Кількість TOPS (NPU) | 13 |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кеш процесора | 24 MB |
| Модель відеокарт | Intel Arc 140T |
| Назва NPU | Intel AI Boost |
| Загальна кількість TOPS | 96 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора Intel | Arrow Lake |
| Розмір дисплея | 16" |
| Роздільна здатність дисплея | 2048 × 1280 px |
| Серія відеокарт | Intel |
| Слоти лише 2.5" | 0 × |
| Слоти всього M.2 | 1 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | OLED |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3, DisplayHDR |
| Частота буста ядра | 5.1 GHz (5,100 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 120 Hz |
| Частота пам'яті | 5,600 MHz (5.6 GHz) |
| Частота процесора | 2 GHz (2,000 MHz) |
| Яскравість | 400 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴






