Ноутбук MSI Crosshair A18 HX A8WGKG-027CZ Metallic

- Немає в наявності
- Код: NB200I1a8
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - AMD Ryzen 9 8940HX, 18" IPS антибліковий 2560 × 1600 240 Гц, ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ 32GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB, SSD 2000GB, цифрова клавіатура, копілот, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-осередкова батарея, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 8940HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 720 px |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 |
| Кількість TOPS (GPU) | 798 |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кеш процесора | 64 MB |
| Максимальна графічна потужність (TGP) | 115 W |
| Модель відеокарт | RTX 5070 |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Кнопка Copilot, Цифрова клавіатура, операційна система |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 2,000 GB (2 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB MB |
| Обсяг пам'яті (всього) | 2,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін |
| Пам'ять відеокарти | 8 GB |
| Підсвітка | RGB |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 (7-е покоління) |
| Розмір дисплея | 18" |
| Роздільна здатність дисплея | 2560 × 1600 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Слоти лише 2.5" | 0 × |
| Слоти всього M.2 | 2 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Ігрова |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3 |
| Частота буста | 2,347 MHz |
| Частота буста ядра | 5.3 GHz (5,300 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 240 Hz |
| Частота пам'яті | 5,600 MHz (5.6 GHz) |
| Частота процесора | 2.4 GHz (2,400 MHz) |
| Яскравість | 500 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









