Ноутбук Lenovo Yoga Slim 7 ProX 14ARH7 Onyx Grey металевий

- Немає в наявності
- Код: NT318p8p5
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - AMD Ryzen 7 6800HS, 14.5" IPS глянцевий 3072 × 1920 120 Гц, RAM 16GB LPDDR5, NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB, SSD 1000GB, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 6800HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 px |
| Ємність батареї | 70 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук) |
| Кеш процесора | 16 MB |
| Максимальна ємність батареї | 12.5 год |
| Модель відеокарт | RTX 3050 |
| Потужність заряджання | 100 W |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Операційна система, TPM 2.0, Windows Hello |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB MB |
| Обсяг пам'яті (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Пам'ять відеокарти | 4 GB |
| Розмір дисплея | 14.5" |
| Роздільна здатність дисплея | 3072 × 1920 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Слоти лише 2.5" | 0 × |
| Слоти всього M.2 | 1 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Ігрова |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3 |
| Частота буста ядра | 4.7 GHz (4,700 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 120 Hz |
| Частота пам'яті | 6,400 MHz (6.4 GHz) |
| Частота процесора | 3.2 GHz (3,200 MHz) |
| Яскравість | 400 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









