Ноутбук Lenovo Yoga Slim 7 15ILL9 AURA Edition all-metal

- Немає в наявності
- Код: NT318p8y4
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Intel Core Ultra 7 258V, сенсорный 15.3" IPS глянцевый 2880 × 1800 120 Гц, ОЗУ 32GB LPDDR5x, Intel Intel Arc Graphics 140V, SSD 1000GB, подсвечиваемая клавиатура, USB 3.2 Gen 1, Windows 11 Pro
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 |
| Кількість TOPS (CPU) | 64 |
| Кількість TOPS (NPU) | 47 |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 0 × |
| Кеш процесора | 12 MB |
| Модель відеокарт | Intel Arc Graphics 140V |
| Назва NPU | Intel AI Boost |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Операційна система, Сенсорний екран, Windows Hello |
| Загальна кількість TOPS | 115 |
| Загальна кількість слотів | 0× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монох |
| Покоління процесора Intel | Lunar Lake |
| Розмір дисплея | 15.3" |
| Роздільна здатність дисплея | 2880 × 1800 px |
| Серія відеокарт | Intel |
| Система | Microsoft Copilot |
| Слоти лише 2.5" | 0 × |
| Слоти всього M.2 | 1 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3, 100% sRGB |
| Частота буста ядра | 4.8 GHz (4,800 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 120 Hz |
| Частота пам'яті | 8,533 MHz (8.53 GHz) |
| Частота процесора | 2.2 GHz (2,200 MHz) |
| Яскравість | 500 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









