Ноутбук Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 Aura Edition Seashell all-metal

- Немає в наявності
- Код: NT318p8y7
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Intel Core Ultra 5 226V, 14" OLED глянцевий 2880 × 1800 120 Гц, ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ 16GB LPDDR5x, Intel Intel Arc Graphics 130V, SSD 1000GB, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, WiFi, Bluetooth, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 226V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 5 Mpx |
| Усього слотів M.2 | 1 × |
| Ємність батареї | 70 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 |
| Кількість TOPS (NPU) | 40 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кеш процесора | 8 MB |
| Модель відеокарт | Intel Arc Graphics 130V |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Назва NPU | Intel AI Boost |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Читач карт пам'яті, Операційна система, Windows Hello |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора Intel | Lunar Lake |
| Розмір дисплея | 14" |
| Роздільна здатність дисплея | 2880 × 1800 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | Intel |
| Система | Microsoft Copilot |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | OLED |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3, DisplayHDR |
| Частота буста ядра | 4.5 GHz (4,500 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 120 Hz |
| Частота пам'яті | 8,533 MHz (8.53 GHz) |
| Частота процесора | 2.1 GHz (2,100 MHz) |
| Яскравість | 500 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









