Ноутбук Lenovo Yoga Pro 7 14AHP9 Tidal Teal

- Немає в наявності
- Код: NT314l5q5c
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - AMD Ryzen 7 8845HS, 14.5" IPS антибліковий 3072 × 1920 120 Гц, RAM 16GB LPDDR5x, NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB, SSD 1000GB, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 3-циліндровий акумулятор, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 p |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Комплектація | Підсвічувана клавіатура, Операційна система, TPM 2.0, Windows Hello |
| Кеш процесора | 16 MB |
| Максимальна графічна потужність (TGP) | 60 W |
| Модель відеокарт | RTX 3050 |
| Загальна кількість слотів | 0× |
| Загальна кількість слотів M.2 | 1 × |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Об'єм накопичувача (всього) | 1,000 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB MB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, багатопотоковість, Підтримка віртуалізації |
| Пам'ять відеокарти | 6 GB |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 (7-е покоління) |
| Розмір дисплея | 14.5" |
| Роздільна здатність дисплея | 3072 × 1920 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне охоплення та сертифікація | 100% DCI-P3, 100% sRGB |
| Частота буста графіки | 1,492 MHz |
| Частота буста ядра | 5.1 GHz (5,100 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 120 Hz |
| Частота пам'яті | 6,400 MHz (6.4 GHz) |
| Частота процесора | 3.8 GHz (3,800 MHz) |
| Яскравість | 400 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









