Ноутбук Lenovo Yoga Pro 7 14IMH9 Luna Grey all-metal

- Немає в наявності
- Код: NT314l5q5a
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Intel Core Ultra 7 155H, сенсорный 14.5" IPS глянцевый 3072 × 1920 120 Гц, RAM 32GB LPDDR5x, Intel Intel Arc Graphics, SSD 1000GB, подсвечиваемая клавиатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 px |
| Усього слотів M.2 | 2 × |
| Ємність батареї | 73 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук) |
| Кеш процесора | 24 MB |
| Максимальна ємність батареї | 20.8 год |
| Матеріал конструкції | Металевий (моноблок) |
| Модель відеокарт | Intel Arc Graphics |
| Потужність заряджання | 100 W |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Операційна система, Сенсорний екран, Windows Hello |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Об'єм накопичувача (всього) | 1,000 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB MB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, HyperThreading, Підтримка віртуалізації |
| Покоління процесора Intel | Meteor Lake (14-е покоління) |
| Розмір дисплея | 14.5" |
| Роздільна здатність дисплея | 3072 × 1920 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | Intel |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3, 100% sRGB |
| Частота буста ядра | 4.8 GHz (4,800 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 120 Hz |
| Частота пам'яті | 7,467 MHz (7.47 GHz) |
| Частота процесора | 0.9 GHz (900 MHz) |
| Яскравість | 400 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









