Ноутбук Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 Tidal Teal all-metal з мишею та стилусом

- Немає в наявності
- Код: NT330q1b
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Планшетний ПК - Intel Core Ultra 7 155U, сенсорний екран, RAM 32GB LPDDR5x, Intel Graphics, SSD 1000GB, веб-камера, Windows 11 Pro
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 5 Mpx |
| Ємність батареї | 80 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Конвертованість | Рефлексивна |
| Кеш процесора | 12 MB |
| Максимальна ємність батареї | 15.2 год |
| Матеріал конструкції | Металевий (моноблок) |
| Модель відеокарт | Графіка |
| Обладнання | Операційна система, Підтримка стилуса, Сенсорний екран |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Об'єм накопичувача (всього) | 1,000 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB MB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, HyperThreading, Підтримка віртуалізації |
| Покоління процесора Intel | Raptor Lake Refresh (14-е покоління) |
| Роздільна здатність дисплея | 2880 × 1800 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | Intel |
| Слоти лише 2.5" | 0 × |
| Слоти всього M.2 | 1 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | OLED |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3, DisplayHDR |
| Частота буста ядра | 4.8 GHz (4,800 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 60 Hz |
| Частота пам'яті | 7,467 MHz (7.47 GHz) |
| Частота процесора | 1.2 GHz (1,200 MHz) |
| Яскравість | 400 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









