Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey

- Немає в наявності
- Код: NT379x85
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - Intel Core i5 13450HX Raptor Lake, 15.6" IPS антибліковий 1920 × 1080 144 Гц, RAM 24GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB, SSD 1000GB, цифрова клавіатура, копілот, підсвічування клавіатури, вебкамера, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, Bluetooth, без операційної системи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5 13450HX Raptor Lake |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 |
| Кількість TOPS (GPU) | 572 |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість вільних слотів | 1 шт. |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кеш процесора | 20 MB |
| Максимальна графічна потужність (TGP) | 100 W |
| Модель відеокарт | RTX 5060 |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Кнопка Copilot, MUX Switch, Цифрова клавіатура, Nvidia G-SYNC, TPM 2.0 |
| Загальна кількість TOPS | 572 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 24 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, HyperThreading, Підтримка віртуалізації |
| Пам'ять відеокарти | 8 GB |
| Покоління процесора Intel | Raptor Lake (Gen 13) |
| Розмір дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Слоти лише 2.5" | 0 × |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% sRGB |
| Частота буста | 2,497 MHz |
| Частота буста ядра | 4.6 GHz (4,600 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 144 Hz |
| Частота пам'яті | 4,800 MHz (4.8 GHz) |
| Частота процесора | 1.8 GHz (1,800 MHz) |
| Яскравість | 300 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴








