Ноутбук Lenovo Chromebook Duet 11M889 Luna Grey

- Немає в наявності
- Код: NT420x3d
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Chromebook - MediaTek Kompanio 838, сенсорний 10.95" IPS глянцевий 1920 × 1200, RAM 8GB LPDDR4X, ARM Mali-G57 MC3, SSD 128GB, вебкамера, USB-C, Google Chrome OS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Chrome OS |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | MediaTek Kompanio 838 |
| Тип процесора | MediaTek |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо | Комб |
| Вебкамера | 5 Мп |
| Дані | USB-C |
| Ємність батареї | 29 Втч |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | eMMC |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 0 × |
| Кількість встановлених слотів | 0 × |
| Конвертованість | Знімний |
| Максимальна ємність батареї | 12 год |
| Матеріал конструкції | Пластик |
| Модель відеокарт | Mali-G57 MC3 |
| Потужність заряджання | 45 Вт |
| Обладнання | Операційна система, Підтримка стилуса, Сенсорний дисплей |
| Загальна кількість слотів | 0× |
| Об'єм SSD | 128 ГБ (0.13 ТБ) GB |
| Об'єм накопичувача (всього) | 128 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ MB |
| Операційна система | Google Chrome OS |
| Підсвітка | Без підсвітки |
| Порти графічного виведення | USB-C |
| Розмір дисплея | 10.95" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1200 пікселів |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | ARM |
| Слоти всього M.2 | 0 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип накопичувача | Flash |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 72% NTSC |
| Частота оновлення дисплея | 60 Гц |
| Частота пам'яті | 3,733 МГц (3.73 ГГц) |
| Частота процесора | 2.6 ГГц (2,600 МГц) |
| Яскравість | 400 Нит cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴







