Ноутбук HP OmniBook 7 AI 17-dc0900nc Glacier Silver

- Немає в наявності
- Код: HPCN2069c11
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Intel Core Ultra 7 258V, сенсорный 17.3" IPS глянцевый 1920 × 1080, RAM 32GB LPDDR5x, Intel Intel Arc Graphics 140V, SSD 2000GB, цифровая клавиатура, подсвечиваемая клавиатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, 6-ячейчная батарея, Windows 11 Pro
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 5 Mpx |
| Ємність батареї | 83 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість TOPS (NPU) | 47 |
| Кількість TOPS (ЦП) | 64 |
| Кількість комірок | 6 шт. |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук) |
| Кеш процесора | 12 MB |
| Максимальна ємність батареї | 12.25 год |
| Матеріал конструкції | Метал + пластик |
| Модель відеокарт | Intel Arc Graphics 140V |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Назва NPU | Intel AI Boost |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Немає стилуса, Цифрова клавіатура, Операційна система, Сенсорний дисплей |
| Загальна кількість TOPS | 115 |
| Об'єм SSD | 2,000 GB (2 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 2,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора Intel | Lunar Lake |
| Розмір дисплея | 17.3" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 px |
| Серія відеокарт | Intel |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% sRGB |
| Частота буста ядра | 4.8 GHz (4,800 MHz) |
| Частота процесора | 2.2 GHz (2,200 MHz) |
| Яскравість | 400 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴






