Ноутбук HP 250 G10 Turbo Silver

- Немає в наявності
- Код: HPBN0009j4p23
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Intel Core i5 1334U Raptor Lake, 15.6" VA антибліковий 1920 × 1080, ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ 16GB DDR4, Intel Intel Iris Xe Graphics, SSD 512GB, цифрова клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 3-осередкова батарея, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5 1334U Raptor Lake |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо | Комбінований аудіороз'єм |
| Вебкамера | 720 px |
| Вага | 1.52 kg |
| Дані | USB-C |
| Ємність батареї | 41 Wh |
| Заряджання через USB-C | Немає заряджання через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість встановлених слотів | 1 × |
| Кількість комірок | 3 шт. |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук) |
| Кеш процесора | 12 MB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарт | Intel Iris Xe Graphics |
| Потужність заряджання | 45 W |
| Обладнання | Цифрова клавіатура, операційна система, TPM 2.0 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 512 GB (0.51 TB) GB |
| Об'єм накопичувача (всього) | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB MB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, HyperThreading, Підтримка віртуалізації |
| Покоління процесора Intel | Raptor Lake (Gen 13) |
| Порти графічного виведення | HDMI |
| Розмір дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 px |
| Серія відеокарт | Intel |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип панелі | VA |
| Частота буста ядра | 4.6 GHz (4,600 MHz) |
| Частота пам'яті | 3,200 MHz (3.2 GHz) |
| Частота процесора | 3.4 GHz (3,400 MHz) |
| Яскравість | 250 Нит cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴






