Ноутбук ASUS ROG Zephyrus G16 GU605CR-NEBULA169X Platinum White Metallic

- Немає в наявності
- Код: NA683x60p5r
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - Intel Core Ultra 9 285H, 16" OLED глянцевий 2560 × 1600 240 Гц, RAM 32GB LPDDR5x, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB, SSD 2000GB, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-осередкова батарея, Windows 11 Pro
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285H |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 px |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість TOPS (NPU) | 13 |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кеш процесора | 24 MB |
| Максимальна графічна потужність (TGP) | 115 W |
| Модель відеокарт | RTX 5070 Ti |
| Назва NPU | Intel AI Boost |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, читач карт пам'яті, MUX Switch, Nvidia G-SYNC, Операційна система, TPM 2.0, Windows Hello |
| Об'єм SSD | 2,000 GB (2 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 2,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Пам'ять відеокарти | 12 GB |
| Покоління процесора Intel | Lunar Lake |
| Розмір дисплея | 16" |
| Роздільна здатність дисплея | 2560 × 1600 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Слоти лише 2.5" | 0 × |
| Слоти всього M.2 | 2 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Ігрова |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | OLED |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3, DisplayHDR, Pantone Validated |
| Частота буста | 0 MHz |
| Частота буста ядра | 5.4 GHz (5,400 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 240 Hz |
| Частота пам'яті | 7,467 MHz (7.47 GHz) |
| Частота процесора | 2.9 GHz (2,900 MHz) |
| Яскравість | 500 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









