Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G615JMR-NEBULA043W Eclipse Gray Metallic

- Немає в наявності
- Код: NA683x60p6k
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - Intel Core i7 14650HX Raptor Lake Refresh, 16" IPS матовий 2560 × 1600 240 Гц, RAM 32GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB, SSD 1000GB, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-осередна батарея, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core i7 14650HX Raptor Lake Refresh |
| Тип процесора | Core i7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 p |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кеш процесора | 30 MB |
| Максимальна графічна потужність (TGP) | 115 W |
| Модель відеокарт | RTX 5060 |
| Обладнання | Підсвічування клавіатури, MUX Switch, Nvidia G-SYNC, Операційна система, TPM 2.0, Windows Hello |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, HyperThreading, Підтримка віртуалізації |
| Пам'ять відеокарти | 8 GB |
| Підсвітка | RGB |
| Покоління процесора Intel | Raptor Lake Refresh (14. покоління) |
| Розмір дисплея | 16" |
| Роздільна здатність дисплея | 2560 × 1600 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Слоти всього M.2 | 2 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Ігрова |
| Тип дисплея | Матовий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне охоплення та сертифікація | 100% DCI-P3, DisplayHDR, Pantone Validated |
| Частота буста | 2,497 MHz |
| Частота буста ядра | 5.2 GHz (5,200 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 240 Hz |
| Частота пам'яті | 5,600 MHz (5.6 GHz) |
| Частота процесора | 2.2 GHz (2,200 MHz) |
| Яскравість | 500 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴








