Ноутбук Acer Nitro V 16 AI Shale Black ANV16-42-R4JA

- Немає в наявності
- Код: NC108c7i09a43
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - AMD Ryzen 7 260, 16" IPS антибліковий 1920 × 1200 180 Гц, RAM 16GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB, SSD 1000GB, цифрова клавіатура, копілот, підсвічування клавіатури, вебкамера, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-осередна батарея, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 720 px |
| Заряджання USB-C | Немає заряджання через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість TOPS (NPU) | 16 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кеш процесора | 16 MB |
| Модель відеокарт | RTX 5070 |
| Назва NPU | AMD Ryzen AI |
| Обладнання | Підсвічування клавіатури, Кнопка Copilot, Читач карт пам'яті, Цифрова клавіатура, Операційна система |
| Загальна кількість TOPS | 38 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, HyperThreading |
| Пам'ять відеокарти | 8 GB |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 (7-е покоління) |
| Розмір дисплея | 16" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1200 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Слоти всього M.2 | 2 × |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарти | Ігрова |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 45% NTSC |
| Частота буста | 2,347 MHz |
| Частота буста ядра | 5.1 GHz (5,100 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 180 Hz |
| Частота процесора | 3.8 GHz (3,800 MHz) |
| Яскравість | 300 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴









