Ноутбук Acer Nitro V 15 Black ANV15-52-999E

- Немає в наявності
- Код: NC108c7i06y57
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - Intel Core i9 13900H Raptor Lake, 15.6" IPS антибліковий 1920 × 1080 165 Гц, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB, SSD 1000GB, copilot, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-осередна батарея, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i9 13900H Raptor Lake |
| Тип процесора | Core i9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 720 p |
| Ємність батареї | 76 Wh |
| Заряджання через USB-C | Немає заряджання через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кількість комірок | 4 шт. |
| Кеш процесора | 24 MB |
| Модель відеокарт | RTX 5060 |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Кнопка Copilot, Операційна система, TPM 2.0 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, HyperThreading, Підтримка віртуалізації |
| Пам'ять відеокарти | 8 GB |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора Intel | Raptor Lake (Gen 13) |
| Розмір дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 px |
| Роз'єм для заряджання | 3,5/1,35 мм |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Слоти всього M.2 | 2 × |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарти | Ігрова |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне охоплення та сертифікація | 100% sRGB |
| Частота буста ядра | 5.4 GHz (5,400 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 165 Hz |
| Частота пам'яті | 3,200 MHz (3.2 GHz) |
| Частота процесора | 1.9 GHz (1,900 MHz) |
| Яскравість | 300 Nits cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴







