Ноутбук Acer Aspire Lite Natural Titanium AL15-33P-35P4

- Немає в наявності
- Код: NC027p9y1
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Intel Core 3 N355, 15.6" IPS антибліковий 1920 × 1080, RAM 8GB DDR5, Intel Graphics, SSD 512GB, copilot, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 802.11ac, Bluetooth, 2-елементний акумулятор, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core 3 N355 |
| Тип процесора | Intel Core 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 пікселів |
| Дані | USB-C |
| Ємність батареї | 45 Втч |
| Заряджання USB-C | Немає заряджання через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 1 × |
| Кількість комірок | 2 шт. |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук) |
| Кеш процесора | 6 МБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарт | Графіка |
| Потужність заряджання | 51 Вт |
| Обладнання | Кнопка Copilot, Операційна система |
| Загальна кількість слотів | 1× |
| Об'єм SSD | 512 ГБ (0.51 ТБ) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ MB |
| Об'єм сховища (всього) | 512 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Підтримка віртуалізації |
| Порти графічного виведення | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| Розмір дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 пікселів |
| Серія відеокарт | Intel |
| Слоти всього M.2 | 1 × |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 45% NTSC |
| Частота пам'яті | 4,800 МГц (4.8 ГГц) |
| Частота процесора | 3.9 ГГц (3,900 МГц) |
| Яскравість | 300 Нит cd/m² |
- Ціна: 9 999 ₴







