Фільтр AEG/ELECTROLUX MCFB79PL

- Немає в наявності
- Код: ELUXAC0291
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Фільтр для витяжки
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 29.7 см мм |
| Глибина | 1 см мм |
| Спеціальні | Можна мити в посудомийній машині, Легкий монтаж |
| Очищення | Вода |
| Стан | Нове |
| Термін експлуатації | 35.98 місяців |
| Тип | Вугільний |
| Тип фільтра | Запахи |
| Ширина | 23.7 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴
