Кухонна витяжка CONCEPT OPK5490wh

- Немає в наявності
- Код: CONDG022
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Димохідна витяжка, клас енергоспоживання A, рівень шуму: 62 дБ, продуктивність всмоктування 756 м3/год, кількість фільтрів: 1, тип фільтра: жировий, діаметр верхнього виходу: 15 см, світлодіодне освітлення, ширина: 90 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Діаметр | 15 см |
| Діаметр верхнього виходу | 15 см |
| Дизайн | Класичний |
| Клас енергоефективності витяжки | A |
| Клас ефективності повітряного потоку | C |
| Клас ефективності освітлювального приладу | A |
| Клас ефективності фільтрації жиру | A |
| Кількість | 1 |
| Макс. висота витяжного каналу | 46.5 см |
| Мін. висота витяжного каналу | 41.5 см |
| Особливості витяжки | Світлодіодне освітлення |
| Підходить для | Кухня, з'єднана з іншою кімнатою (понад 30 м2) |
| Продуктивність всмоктування | 756 m3/h |
| Розташування виходу | Зверху |
| Тип витяжки | Каминна |
| Тип фільтра витяжки | Жировий |
| Встановлення витяжки | Настінна |
| Функції витяжки | 1 |
| Колір витяжки | Білий |
| Ширина витяжки | 90 см |
| Шум | 62 dB |
- Ціна: 9 999 ₴









