Витяжка для кухні WHIRLPOOL WDO 93F BK

- Немає в наявності
- Код: WHDG016
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Витяжка підвісна та висувна, клас енергоспоживання B, рівень шуму: 68 дБ, продуктивність всмоктування 603 м3/год, налаштування продуктивності: 3, тип фільтра: жировий, електронне управління, ширина: 86 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 кг |
| Висота витяжки | 77 см |
| Глибина витяжки | 40 см |
| Річне споживання енергії | 43.8 кВтч/год |
| Дизайн | Класичний |
| Клас енергоефективності витяжки | B |
| Клас ефективності повітряного потоку | B |
| Клас ефективності фільтрації жиру | C |
| Кількість швидкостей вентилятора витяжки | 3 |
| Матеріал витяжки | Метал |
| Номер | 1 |
| Особливості витяжки | Електронні керування |
| Підходить для | Кухня, з'єднана з іншою кімнатою (понад 30 м2) |
| Продуктивність всмоктування | 603 м3/год |
| Розташування виходу | Центр позаду |
| Тип фільтра витяжки | Жировий |
| Функції витяжки | З'єднання кухонної стільниці з витяжкою |
| Колір витяжки | Чорний |
| Ширина витяжки | 86 см |
| Шум | 68 дБ |
- Ціна: 9 999 ₴









