Витяжка для кухні AEG 6000 Hob2Hood GB67D61HL

- Немає в наявності
- Код: AEGDG031
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Димохідна витяжка, клас енергоспоживання A, рівень шуму: 68 дБ, продуктивність всмоктування 610 м3/год, налаштування продуктивності: 4, кількість фільтрів: 6, тип фільтра: вугільний та жировий, діаметр верхнього виходу: 15 см, світлодіодне освітлення, зворотний клапан та електронне управління, ширина: 59,8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.3 кг |
| Висота витяжки | 67.8 см |
| Глибина витяжки | 45.4 см |
| Річне споживання енергії | 62.5 кВтч/год |
| Діаметр | 15 см |
| Діаметр верхнього виходу | 15 см |
| Дизайн | Класичний |
| Клас енергоефективності витяжки | A |
| Клас ефективності повітряного потоку | A |
| Клас ефективності освітлювального приладу | A |
| Клас ефективності фільтрації жиру | C |
| Кількість | 1 |
| Кількість швидкостей вентилятора витяжки | 4 |
| Макс. висота витяжного каналу | 118 см |
| Матеріал витяжки | Неіржавка сталь |
| Мін. висота витяжного каналу | 67.8 см |
| Особливості витяжки | Клапан зворотного потоку, Електронне керування, LED-світло |
| Підходить для | Кухня, з'єднана з іншою кімнатою (понад 30 м2) |
| Продуктивність всмоктування | 610 м3/год |
| Розташування виходу | Зверху |
| Сумісність | Моя кухня AEG |
| Тип витяжки | Каминна |
| Тип фільтра витяжки | Вугільний, Жировий |
| Встановлення витяжки | Настінна |
| Функції витяжки | 6 |
| Колір витяжки | Чорний |
| Ширина витяжки | 59.8 см |
| Шум | 68 дБ |
- Ціна: 9 999 ₴






