Роликові ковзани Tempish ATATU MID червоні розмір 45 EU/283 мм

- Немає в наявності
- Код: SPTte376
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Роликові ковзани - чоловічі, підходять для фігурного катання, діаметр 125 мм, жорсткість коліс 88A, підшипники HI-SPEED TRT 11, система кріплення: швидка шнурівка, сезон 2019
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tempish |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EU | 45 |
| US | 12 |
| Діаметр колеса | 125 мм |
| Використання | Чоловіки |
| Кількість коліс | 3 |
| Макс. Мондопойнент | 283 мм |
| Матеріал підкладки | Мікрофібра |
| Матеріал рами | Композит |
| Особливості та обладнання | Анатомічно сформоване взуття |
| Підходить для | Дорослих |
| Продуктивність | Продуктивність |
| Система кріплення | Пряжка, шнурки |
| Твердість колеса | 88A |
| Тип підшипника | HI-SPEED TRT 11 |
| Тип роликів | Швидкісні |
- Ціна: 9 999 ₴









