SSD накопичувач Apacer AS2280F4L 2TB

- Немає в наявності
- Код: APA361e2
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SSD M.2 2280, M.2 (PCIe 5.0 4x NVMe), 3D NAND, теоретичний термін служби 1200TBW
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 g (0.01 kg) |
| Внутрішній інтерфейс | M.2 (PCIe 5.0 4x NVMe) |
| Висота | 2.38 mm (0.24 cm) мм |
| Глибина | 80 mm (8 cm) мм |
| Об'єм диска | 1 TB - 4 TB |
| Обсяг пам'яті (всього) | 2,000 GB (2 TB) |
| Застосування | Для комп'ютерів, для ноутбуків, Внутрішній |
| Розмір комірки/артикул | 3D NAND |
| Швидкість записування | 8,700 MB/s |
| Швидкість випадкового читання | 1,300,000 IOPS |
| Швидкість випадкового запису | 1,500,000 IOPS |
| Швидкість читання | 10,500 MB/s |
| Середній час до відмови | 1,500,000 h |
| Срок службы диска | 1,200 TBW |
| Тип пам'яті | SSD |
| Формат (форм-фактор) | M.2 2280 |
| Ширина | 22 mm (2.2 cm) мм |
- Ціна: 9 999 ₴
