Аеростайлер Shark HD426SLEU FlexStyle 3в1 шампань

- Немає в наявності
- Код: SHAKF38HU
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гарячий браш - ротаційний, 3 температури, 3 швидкості, споживана потужність 1650W, з автоматичним обертанням, зйомка, обертання в обидві сторони, з холодним повітрям, шнур обертання на 360°, холодний наконечник, знімна задня решітка, захист від перегріву, регульована щітка та висока швидкість, довжина кабелю 2,44 м, розміри 34,3 × 4,57 × 4,57 см (H×W×D), вага 700 г, концентратор, гаряча повітряна щітка та насадка для хвиль, дорожня сумка в комплекті, сріблястий колір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Валіза для подорожей |
| Вага | 700 г |
| Висота | 34.3 см мм |
| Глибина | 4.57 см мм |
| Довжина кабелю | 2.4 м |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температур | 3 |
| Матеріал | Кераміка |
| Міцність | 1,650 W |
| Насадки | Концентратор, Насадка для завивання, Формувальна щітка |
| Спеціальні | Індикатор LED, що мандрує |
| Споживання енергії | 1,650 W |
| Країна | Австрія, Хорватія, Чехія, Франція, Німеччина, Угорщина, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія |
| Тип | Ротаційний |
| Тип живлення | Мережа |
| Функції | Автоматична рота, Завивання, Регулювання температури |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 4.57 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴






