Мультитул Shark HD446EU FlexStyle 5в1 чорний

- Немає в наявності
- Код: SHAKF284
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гарячий браш - ротаційний, 3 температури, 3 швидкості, споживана потужність 1650W, з автоматичним обертанням, зйомка, обертання в обидві сторони, з холодним повітрям, шнур обертання на 360°, холодний наконечник, знімна задня решітка, захист від перегріву, регульована щітка та висока швидкість, довжина кабелю 2,4 м, розміри 34,3 × 4,6 × 4,6 см (В×Ш×Г), вага 700 г, концентратор, гаряча повітряна щітка, насадка для хвиль та дифузор, в комплекті коробка для зберігання, чорний колір
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Коробка для зберігання |
| Вага | 700 g |
| Висота | 34.3 cm мм |
| Глибина | 4.6 cm мм |
| Довжина кабелю | 2.4 m |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температур | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Міцність | 1,650 W |
| Насадки | Насадка для завивання, Дифузор, Формувальна щітка, Гаряча щітка |
| Спеціальні | Поворотний шнур на 360°, Холодний наконечник, Висока швидкість, запобіжник від перегрівання, Регульована щітка, Знімна задня решітка |
| Споживана потужність | 1,650 W |
| Країна | Австрія, Хорватія, Чехія, Франція, Німеччина, Угорщина, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія |
| Тип | Ротаційний |
| Тип живлення | Мережа |
| Функції | Керування повітряним потоком, Автоматична рота, Холодне повітря, Завивання, захист від перегрівання, Зворотна ротація, Регулювання температури |
| Ширина | 4.6 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴









