Фен Shark HD542EU SpeedStyle Pro Flex Mocha Silver

- Немає в наявності
- Код: SHAFV61HU
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Фен з дифузором, потужність: 1700W, регулювання температури та контролю повітряного потоку, кількість швидкостей: 3, кількість налаштувань температури: 4, петля для підвішування, довжина шнура: 2,44м, колір: сріблястий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Петля для підвішування |
| Вага | 710 g |
| Довжина кабелю | 2.44 m |
| Кількість температур | 4 |
| Насадки | Концентратор, Дифузор, Гребінець для випрямлення |
| Спеціальні | 360° поворотний шнур, LED-індикатор |
| Споживання енергії | 1,700 W |
| Країна | Австрія, Хорватія, Чехія, Франція, Німеччина, Угорщина, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія |
| Функції | Керування повітряним потоком, Регулювання температури |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 9 999 ₴







