Фен Shark HD731EU SpeedStyle Pro

- Немає в наявності
- Код: SHAFV43HU
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Фен іонна технологія потужність: 1750W, іонізація, холодне повітря, регулювання температури, контроль повітряного потоку та захист від перегріву, кількість швидкостей: 3, кількість налаштувань температури: 4, петля для підвішування, довжина шнура: 2,44м, колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Петля для підвішування |
| Вага | 660 g |
| Довжина кабелю | 2.44 m |
| Кількість температур | 4 |
| Насадки | Концентратор, Щітка для гарячого повітря, Випрямляюча щітка |
| Спеціальні | 360° поворотний шнур, Висока швидкість, Індикатор LED, запобіжник від перегрівання |
| Споживання енергії | 1,750 W |
| Функції | Керування повітряним потоком, Холодне повітря, Іонізація, Захист від перегрівання, Регулювання температури |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 9 999 ₴



