Еліптичний тренажер LIFEFIT CT7200

- Немає в наявності
- Код: SPTif413
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Еліптичний тренажер - довжина кроку 38 см, 32 рівні опору, маховик 7 кг, електромагнітний, макс. вага користувача: 150 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Місткість | 150 кг л |
| Висота | 162.5 см мм |
| Глибина | 145 см мм |
| Довжина кроку | 38 см |
| Кількість програм | 20 |
| Кількість рівнів навантаження | 32 |
| Контроль навантаження | Електромагнітний |
| Спеціальні | Застосунок, Жирова маса, Спажені калорії, Дисплей, Вимірювання пульсу |
| Ширина | 65 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴








